Menu

O mně

Karolína TůmováVítám Vás!

 

Myslím, že není třeba velkých slov tam, kde plyne potěšení skrze oko do naší duše. Když jsme oklopeni prostředím, ve kterém se cítíme hezky, projeví se to na našem vnímání ostatního, na naší náladě. Je nám prostě fajn. A to je mým cílem, aby se všichni, Vy, kterým budu schopna vytvořit hezké místo, ať k žití, k práci a nebo prostě jen tak, cítili hezky a přinášelo Vám radost pobýt tam kde si zrovna přejete být a žít.

 

Můj přístup k práci je veden empatií k druhým, tedy nasloucháním Vašich potřeb a zájmů, aby výsledná práce byla stvořena mnou pro Vás tak, abyste "cizí" zásah nevnímali jako cizí, ale výsledek byl takový, jaký jste si sami představovali. Mou snahou je nevnucovat, ale souznít. Respektovat to, jací jste a čemu dáváte přednost. Taková práce je radost a ta se, věřím, na výsledku projeví.

 

Našla jsem se především v navracování života starým a historickým budovám, chalupám a jiným podobným objektům. Často na mě narazíte na bleších trzích, kde sbírám jako do mozaiky vše, co se věkem rozsypalo po okolí a patřilo do prostor, které nám mohou hodně předat. Já osobně vnímám, že to je hlavně klid a moudrost časů, kdy za vším stála lidská ruka, šikovnost a pracovitost, bez které by se všechny krásy, které dnes obdivujeme, nikdy nenarodily. Fandím všem, kteří se v dnešní době snaží zachránit často i nezachránitelné budovy, přestože by bylo mnohem snažší postavit nové, pokaždé je mi velikým potěšením být součástí takové záchrany a znovuoživení věcí zapomenutých.

 

Budu se těšit na naše setkání a tvorbě splnění Vašich představ… a třeba i snů, snů o tom, kde byste rádi prožívali svůj život.

 


podpis Karolína Tůmová

Rozumím

Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.